Mural
Mural przy ulicy Nawojki
Pałac Łobzów
Pałac, w którym obecnie znajdują się wydziały Politechniki Krakowskiej
Park
Park Św. Wincentego à Paulo
Park Kleparski
Panorama Dzielnicy V
Fontanna w Parku Krakowskim
Park Krakowski
Fontanna w Paarku Jordana
Park Jordana
MDK „Dom Harcerza”
z lotu ptaka...

Centrum Aktywności Seniora

Budżet Obywatelski 2019

Informacje

Rada i Zarząd Dzielnicy V Krowodrza
ul. Kazimierza Wielkiego 112/2
30-074 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax.
(012) 636-95-95
e-mail
rada@dzielnica5.krakow.pl
godziny przyjmowania mieszkańców: 10:00 -14:00

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 791 gości oraz 1 użytkownik.

Dyżury

Dyżury w siedzibie Rady Dzielnicy V Krowodrza


Przewodniczący Rady Dzielnicy V Krowodrza Maciej Żmuda pełni dyżur w środy w godz. 9:00 do 10:00.

 

 

 Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy V  pełni dyżur w poniedziałki w godz. 10:00 do 12:00 oraz każdy drugi czwartek miesiąca w godz. 18.00-19.00

 

Dyżury członków Zarządu: każdy czwartek w godz.18.00-19.00

 

 

 

 

ŁUKASIK PRZEMYSŁAW

okręg wyborczy nr 15

Ulice: Smoluchowskiego, Królewska, Galla, Lea, Staffa.

 

 

 

 

BIGOSZ-LASSOTA EWA

okręg wyborczy nr 14

Ulice: Bydgoska, Gramatyka, Misjonarska, Nawojki, Piastowska, Rolnicza, Skarbińskiego, Lea.

 

 

 

TATULIŃSKA MARTA

okręg wyborczy nr 13

Ulice:Lea, Skarbińskiego, Chmiela, Obopólna, Piastowska, Podchorążych, Warmińska.

 

 

 

FRIEDIGER TOMASZ

okręg wyborczy nr 19

Ulice : JÓZEFITÓW , KONARSKIEGO , KRÓLEWSKA , LEA  , PLAC INWALIDÓW , URZĘDNICZA 

 

 

  

WILK STANISŁAW

okręg wyborczy nr 6

Ulice: Al. Słowackiego, Cieszyńska, Lubelska, Mazowiecka, Prądnicka, Śląska, Słomnicka, Wrocławska.

 

 

 

KLIMOWICZ  PIOTR

okręg wyborczy nr 1

 UliceKadecka, Kazimierza Wlk. Królewska, Galla, Przeskok, Siemieńskiego, Zakątek, Czyżewskiego, Podchorążych

 

 

 

 

BURZYŃSKA MARTA

okręg wyborczy nr 10

Ulice: Racławicka, Grottgera, Biernackiego, Kościelna, Kazimierza Wlk. Kujawska, Łobzowska, Plac Axentowicza, Sienkiewicza, Urzędnicza, Zbrojów, Wyspiańskiego, al.Słowackiego i Racławicka.

 

 

 

BEMBENEK MARIUSZ

okręg wyborczy nr 9

Ulice: Grottgera, Mazowiecka, Racławicka,
Rzeczna, al.Słowackiego, Gzymsików, Sienkiewicza

 

 

 

KOPEĆ MARZENA ZOFIA

okręg wyborczy nr 12

Ulice: al.Kijowska, Kazimierza Wielkiego,
Królewska, Galla, Nowowiejska, Urzędnicza.

 

 

   

POJAŁOWSKA ANNA ANIELA

okręg wyborczy nr 17

Ulice: Kijowska, Chocimska, Czarnowiejska, Lea, Plac Nowowiejski, Spokojna, Za Targiem.

 

 

 

 

  POTOCZEK PAWEŁ

okręg wyborczy nr 16

Ulice: Chocimska, Kijowska, Królewska, Galla, Nowowiejska, Lea.

 

 

 

 WIŚNIOWSKI DANIEL

okręg wyborczy nr 8

Ulice: Kmieca, Litewska, Mazowiecka, Racławicka, Wójtowska.

 

 

 

 

TABISZ MARCIN

okręg wyborczy nr 18

Ulice: Czarnowiejska, Ogrodniczek, Spokojna, Urzędnicza, Chopina, Czapińskiego, Konarskiego, Lea.

 

 

 

 

TARCZAŁOWICZ EDWARD

okręg wyborczy nr 20

Ulice: Chopina, Czarnowiejska, Karłowicza, Konarskiego, Lea, Symfoniczna, Szymanowskiego.

 

 

 

 

MAŃCZYK ŁUKASZ

okręg wyborczy nr 7

Ulice: Mazowiecka, Świętokrzyska, Kmieca, Litewska, Wójtowska, Wrocławska, Racławicka.

 

 

 

 

MIKULSKI  LECH

okręg wyborczy nr 11

Ulice: Aleja Słowackiego, Józefitów, Kazimierza Wielkiego, Królewska, Lenartowicza, Łobzowska, Plac Axentowicza, Plac Inwalidów, Pomorska, Sienkiewicza

 

 

  

GREGA  MARCIN

okręg wyborczy nr 3

Ulice: Racławicka, Kijowska, Mazowiecka, Wrocławska.

 

 

  

 

SCHMIDT-POLOŃCZYK NATALIA

okręg wyborczy nr 4

Ulice: Oboźna, Poznańska, Racławicka, Łokietka,
Wrocławska

 

 

 

STAŃCZYK MATEUSZ

okręg wyborczy nr 5

Ulice: Augustynka Wichury, Składowa, Poznańska, Racławicka, Łokietka, Wrocławska, Friedleina, Kamienna, Odrowąża, Emilii Plater, Prądnicka, Zbożowa.

 

 

ŻMUDA  MACIEJ

okręg wyborczy nr 2

Ulice: Grottgera, al.Kijowska, Bytomska, Kazimierza
Wielkiego, Racławicka, Zakątek, Wrocławska

 

 

  

WANTUCH AGNIESZKA

okręg wyborczy nr 21

Ulice: Akademicka, Aleja 3 Maja, Aleja Mickiewicza, Armii Krajowej,Bakałarzy, Beniowskiego, Brązowicza, Budryka, Buszka, Chodowieckiego, Cichy Kącik, Czarnowiejska, Domeyki, Goetla, Hamernia, Ingardena, Kawiory, Konwisarzy, Miechowska, Mydlnicka,
Nawojki, Odlewnicza, Oleandry, Olimpijska, Piastowska, Przybyszewskiego, Pyjasa, Radwańskiego, Reymonta, Rostafińskiego,
Spiżowa, Tkacka, Tokarskiego, Toruńska.

 

 

 

 

 

 

 

 


Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com