Informacje

Rada i Zarząd
Dzielnicy V Krowodrza

ul. Kazimierza Wielkiego 112/2
30-074 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax.
(012) 636-95-95
e-mail
rada@dzielnica5.krakow.pl

godziny przyjmowania
mieszkańców
: 10:00 -14:00

Gościmy

Odwiedza nas 1431 gości oraz 0 użytkowników.

Dyżury

Dyżury w siedzibie Rady Dzielnicy V Krowodrza

 

Przewodniczący Rady Dzielnicy V Krowodrza Maciej Żmuda pełni dyżur w środy w godz. 9:00 do 10:00.

 

Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy V  pełni dyżur w poniedziałki w godz. 09:00 do 12:00 oraz każdy drugi czwartek miesiąca w godz. 18.00-19.00

 

Dyżury członków Zarządu: każdy czwartek w godz.18.00-19.00

We wtorek 14 maja 2019 roku odbyły się Jubileuszowe V Igrzyska Przedszkolaka, organizowane przez naszą szkołę wraz z Radą Dzielnicy V – Krowodrza.

We wtorek 14 maja 2019 roku odbyły się Jubileuszowe V Igrzyska Przedszkolaka, organizowane przez naszą szkołę wraz z Radą Dzielnicy V – Krowodrza. Tym razem w związku z budową przy szkole basenu rywalizowaliśmy nie tak jak w poprzednich latach na szkolnym boisku, a w hali sportowej Młodzieżowego Domu Kultury „Dom Harcerza”, użyczonej nam dzięki uprzejmości p. Aleksandry Grodeckiej. Nie zabrakło oczywiście przedstawicieli Rady Dzielnicy V w osobach p. Edwarda Tarczałowicza Zastępcy Przewodniczącego oraz p. Agnieszki Wantuch Przewodniczącej Komisji Sportu i Rekreacji.

Wszystkie dzieci bawiły się na torach przeszkód, oglądały pokazy tancerek i gimnastyczek oraz tańczyły razem z uczniami Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. Polskich Olimpijczyków. Na koniec 10 osobowe reprezentacje każdego przedszkola rywalizowały w zawodach sportowych. Po wyrównanych wyścigach i wielkich emocjach ostatecznie ustalona została kolejność medalowa:

  • I miejsce Przedszkole nr 75,

  • II drugie miejsce Przedszkole „Żyrafa”,

  • III Przedszkole nr 43.

Tuż za podium znalazły się tym razem Przedszkole Iskierka oraz Przedszkole nr 55.

W toczącej się równolegle rywalizacji na najlepszy doping zwyciężyły ex aequo Przedszkole nr 75 oraz Przedszkole „Żyrafa”. Nasi goście świetnie się bawili. Nagrody i upominki dla wszystkich dzieci ufundowała Rada Dzielnicy V, a wręczali je osobiście p. Edward Tarczałowicz, p. Agnieszka Wantuch oraz dyrektor szkoły p. Paweł Maślej.

Do zobaczenia za rok.

 

Jadwiga Suder

 

                              

 

               

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com