Informacje

Rada i Zarząd
Dzielnicy V Krowodrza

ul. Kazimierza Wielkiego 112/2
30-074 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax.
(012) 636-95-95
e-mail
rada@dzielnica5.krakow.pl

godziny przyjmowania
mieszkańców
: 10:00 -14:00

Gościmy

Odwiedza nas 1291 gości oraz 0 użytkowników.

Dyżury

Dyżury w siedzibie Rady Dzielnicy V Krowodrza

 

Przewodniczący Rady Dzielnicy V Krowodrza Maciej Żmuda pełni dyżur w środy w godz. 9:00 do 10:00.

 

Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy V  pełni dyżur w poniedziałki w godz. 09:00 do 12:00 oraz każdy drugi czwartek miesiąca w godz. 18.00-19.00

 

Dyżury członków Zarządu: każdy czwartek w godz.18.00-19.00

Rada Dzielnicy V Krowodrza serdecznie zaprasza Państwa na kolejny piknik dzielnicowy pod hasłem ZDROWA I BEZPIECZNA KROWODRZA.

Tym razem tematem spotkania będzie zdrowie, aktywny styl życia oraz edukacja w zakresie sprawnego i umiejętnego reagowania na sytuacje zagrożenia zdrowia lub życia.

Przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji m.in. pokaz podstawowych zabiegów ratujących życie, konsultacje dietetyczne, zajęcia gimnastyczne i pokaz karate, punkt pomiaru ciśnienia oraz inne atrakcje.

Podczas pikniku dostępne będzie stanowisko nauczania pierwszej pomocy dla osób dorosłych i młodzieży w zakresie resuscytacji krążeniowo-oddechowej, użycia automatycznego defibrylatora AED i postępowania w zadławieniach u dzieci i dorosłych. Będziecie mieli Państwo możliwość zadawania pytań o pierwszą pomoc w różnych innych stanach nagłych.

W pikniku udział wezmą również funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, którzy opowiedzą Państwu jak zachować się podczas pożaru, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas burz, huraganów, wiatrów i nawałnic. Z kolei funkcjonariusze Policji opowiedzą jak zadbać o bezpieczeństwo naszych pociech, a także jak zabezpieczyć się przed złodziejem podczas urlopu.

Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych: konkursów i zabaw z nagrodami, a także zajęć dla milusińskich "Mały Ratownik", obejmujących umiejętność wzywania pomocy, czy też oceny stanu poszkodowanego.

Spotykamy się 28 września 2019 r. o godzinie 11:00 na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4, na ul. Urzędniczej 65.

DO ZOBACZENIA!!

Dr inż. NATALIA SCHMIDT-POLOŃCZYK

Przewodnicząca Komisji Ochrony Zieleni
V-ce Przewodnicząca Komisji Kultury Rady Dzielnicy V

PiknikZdrowia

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com