Informacje

Rada i Zarząd
Dzielnicy V Krowodrza

ul. Kazimierza Wielkiego 112/2
30-074 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax.
(012) 636-95-95
e-mail
rada@dzielnica5.krakow.pl

godziny przyjmowania
mieszkańców
: 10:00 -14:00

Gościmy

Odwiedza nas 1300 gości oraz 0 użytkowników.

Dyżury

Dyżury w siedzibie Rady Dzielnicy V Krowodrza

 

Przewodniczący Rady Dzielnicy V Krowodrza Maciej Żmuda pełni dyżur w środy w godz. 9:00 do 10:00.

 

Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy V  pełni dyżur w poniedziałki w godz. 09:00 do 12:00 oraz każdy drugi czwartek miesiąca w godz. 18.00-19.00

 

Dyżury członków Zarządu: każdy czwartek w godz.18.00-19.00

  • Uzupełnij kwalifikacje
  • naucz się czegoś nowego

2 sierpnia specjalny trening futbolu amerykańskiego! Przed nami już piąte wydarzenie w ramach kampanii Połączmy się na sport(n)owo, mającej na celu „odmrażanie” sportu i wspólny powrót do aktywności fizycznej.

15 lipca ruszyła druga edycja plebiscytu pn. „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi”, zorganizowanego przez Gminę Miejską Kraków w ramach kampanii „Kraków stawia na Rodzinę”, objętej honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa.

Kolejna edycja „Wieczoru Walk” - gali skupiającej się głównie na promowaniu najzdolniejszych polskich amatorów oraz początkujących zawodowców - już jutro. Dzisiaj natomiast zawodnicy stanęli  na wadze, by wypełnić limity swoich kategorii. Wszyscy osiągnęli wymagane wagi.

Został ogłoszony konkurs dla organizacji pozarządowych (stowarzyszenia, fundacje) na realizację zadań dla mieszkańców naszej dzielnicy. Termin składania ofert to 28 lipca 2020 r. o godz. 15.00. Następnie komisja konkursowa powołana przez Prezydenta dokona rozstrzygnięcia. Zadanie zostanie zrealizowane w drugim półroczu 2020 roku. Już dziś zapraszamy NGO’sy do pracy nad projektami, a potem terminowego złożenia ofert.

Centrum Młodzieży w Krakowie zaprasza dzieci i młodzież w wieku 9 - 15 lat na zajęcia z tańca współczesnego. Treningi składają się z elementów tańca klasycznego, jogi oraz pilatesu. Nie brakuje w nich również miejsca na improwizacje.

Centrum Praw Kobiet - fundacja z 25-letnim doświadczeniem - niedawno otworzyła swój oddział w Krakowie. Centrum świadczy bezpłatną pomoc kobietom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej ze względu na przemoc, jakiej doświadczają ze strony najbliższego otoczenia.

Od kilkunastu dni trwa astronomiczne lato. W trzeciej odsłonie miejskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej #EKOrEWOLUCJA dowiemy się, jak bardzo ważna w codziennym życiu każdego z nas jest woda i co robi miasto, by krakowska kranówka zawierała cenne minerały, była smaczna i zdrowa.

Centrum Praw Kobiet to fundacja z 25-letnim doświadczeniem, która niedawno otworzyła swój oddział w Krakowie. Świadczymy bezpłatną pomoc prawą i psychologiczną kobietom doświadczającym przemocy.

Dzieci i młodzież legitymująca się ważną Krakowską Kartą Rodzinną zapraszamy do skorzystania, w okresie wakacji, tj., od dnia 1 lipca do 31 sierpnia 2020r., z atrakcji przygotowanych przez Gminę Miejską Kraków i Partnerów Programu KKR 3+.

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com