Rada i Zarząd Dzielnicy 5 - Kraków Krowodrza

Informacje

Rada i Zarząd
Dzielnicy V Krowodrza

ul. Kazimierza Wielkiego 112/2
30-074 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax.
(012) 636-95-95
e-mail
rada@dzielnica5.krakow.pl
godziny przyjmowania
mieszkańców
: 10:00 -14:00

Dyżury

Dyżury w siedzibie Rady Dzielnicy V Krowodrza

 

Przewodniczący Rady Dzielnicy V Krowodrza Maciej Żmuda pełni dyżur w środy w godz. 9:00 do 10:00.

 

Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy V  pełni dyżur w poniedziałki w godz. 09:00 do 12:00 oraz każdy drugi czwartek miesiąca w godz. 18.00-19.00

 

Dyżury członków Zarządu: każdy czwartek w godz.18.00-19.00

2 sierpnia specjalny trening futbolu amerykańskiego! Przed nami już piąte wydarzenie w ramach kampanii Połączmy się na sport(n)owo, mającej na celu „odmrażanie” sportu i wspólny powrót do aktywności fizycznej.

 

530 sportnowo kings

2 sierpnia (niedziela) Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie oraz Kraków Football Kings zapraszają dzieci i młodzież w wieku od 5 do 14 lat do wzięcia udziału w specjalnym treningu futbolu amerykańskiego! Zajęcia odbędą się na stadionie WKS Wawel przy ul. Podchorążych 3 w Krakowie. Początek o godz. 10:00.

Trening poprowadzą szkoleniowcy i zawodnicy Kraków Football Kings, najlepszej drużyny futbolowej w południowo-wschodniej Polsce. Nie zabraknie pozytywnej energii i rywalizacji!

Każde z ćwiczeń będzie związane z poszczególnymi elementami gry  – atakiem i obroną. Uczestnicy nauczą się rzucać, łapać i biegać z piłką futbolową, zobaczą też jak zachować się w obronie i zatrzymać atakującego zawodnika czy przechwycić rzuconą piłkę.

Przedstawione zostaną również podstawowe reguły futbolu flagowego (bezkolizyjna wersja futbolu amerykańskiego), a na koniec zajęć zorganizowany zostanie mini turniej.

Młodzi sportowcy będą też mogli obejrzeć i przymierzyć futbolowy sprzęt (kaski i ochraniacze) oraz spróbować swoich sił na torze przeszkód.

Warunkiem udziału w wydarzeniu jest zgłoszenie zawodnika/zawodniczki przez opiekuna prawnego – poprzez formularz zamieszczony na stronie internetowej www.zapisy.zis.krakow.pl.
Przed zarejestrowaniem uczestnika/uczestniczki należy zapoznać się z regulaminem wydarzenia.
Ustalony został limit uczestników, który wynosi 50 osób. W wydarzeniu mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku od 5 do 14 lat. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych uczestnicy powinni posiadać obuwie na zmianę.

Wydarzenie wspierają: PZU – Sponsor Tytularny 19. PZU Cracovia Maraton oraz Wawel SA i Wodociągi Miasta Krakowa – Partnerzy akcji.

Organizatorami wydarzenia są Miasto Kraków i Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com