Porozmawiajmy o Krowodrzy

Budżet Obywatelski 2018

Informacje

Rada i Zarząd Dzielnicy V Krowodrza
ul. Kazimierza Wielkiego 112/2
30-074 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax.
(012) 636-95-95
e-mail
rada@dzielnica5.krakow.pl
godziny przyjmowania mieszkańców: 10:00 -14:00

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 362 gości oraz 0 użytkowników.

Dyżury

Dyżury w siedzibie Rady Dzielnicy V Krowodrza


Przewodniczący Rady Dzielnicy V  pełni dyżur w czwartki w godz. 10:00 do 12:00

 

 

 Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy V  pełni dyżur w poniedziałki w godz. 10:00 do 12:00 oraz każdy drugi czwartek miesiąca w godz. 18.00-19.00

 

Dyżury członków Zarządu: każdy czwartek w godz.18.00-19.00

 

 

 

Michałowski Janusz

 

Skontaktuj się z radnym

 

 

ŁUKASIK PRZEMYSŁAW

okręg wyborczy nr 15

Ulice: Smoluchowskiego, Królewska, Galla, Lea, Staffa.

 

 

 

 

BIGOSZ-LASSOTA EWA

okręg wyborczy nr 14

Ulice: Bydgoska, Gramatyka, Misjonarska, Nawojki, Piastowska, Rolnicza, Skarbińskiego.

 

 

 

TATULIŃSKA MARTA

okręg wyborczy nr 13

Ulice: Gramatyka, Lea, Skarbińskiego, Chmiela, Obopólna, Piastowska, Podchorążych, Warmińska.

 

 

 

FRIEDIGER TOMASZ

okręg wyborczy nr 19

Ulice: Urzędnicza, Józefitów, Konarskiego, Królewska, Lea, Plac Inwalidów, Chopina, Czarnowiejska, Karłowicza, Konarskiego, Symfoniczna, Szymanowskiego.

 

 

  

WILK STANISŁAW

okręg wyborczy nr 6

Ulice: Al. Słowackiego, Cieszyńska, Lubelska, Mazowiecka, Prądnicka, Śląska, Słomnicka, Wrocławska.

 

 

 

KLIMOWICZ  PIOTR

okręg wyborczy nr 1

 UliceKadecka, Kazimierza Wlk. Królewska, Galla, Przeskok, Siemieńskiego, Zakątek, Czyżewskiego, Podchorążych

 

 

 

 

BURZYŃSKA MARTA

okręg wyborczy nr 10

Ulice: Racławicka, Grottgera, Biernackiego, Kościelna, Kazimierza Wlk. Kujawska, Łobzowska, Plac Axentowicza, Sienkiewicza, Urzędnicza, Zbrojów, Wyspiańskiego, al.Słowackiego i Racławicka.

 

 

 

BEMBENEK MARIUSZ

okręg wyborczy nr 9

Ulice: Grottgera, Mazowiecka, Racławicka,
Rzeczna, al.Słowackiego, Gzymsików, Mazowiecka, Sienkiewicza

 

 

 

KOPEĆ MARZENA ZOFIA

okręg wyborczy nr 12

Ulice: al.Kijowska, Kazimierza Wielkiego,
Królewska, Galla, Nowowiejska, Urzędnicza.

 

 

   

POJAŁOWSKA ANNA ANIELA

okręg wyborczy nr 17

Ulice: Kijowska, Chocimska, Czarnowiejska, Lea, Plac Nowowiejski, Spokojna, Za Targiem.

 

 

 

 

  POTOCZEK PAWEŁ

okręg wyborczy nr 16

Ulice: Chocimska, Kijowska, Królewska, Galla, Nowowiejska, Lea.

 

 

 

 WIŚNIOWSKI DANIEL

okręg wyborczy nr 8

Ulice: Kmieca, Litewska, Mazowiecka, Racławicka, Wójtowska.

 

 

 

 

TABISZ MARCIN

okręg wyborczy nr 18

Ulice: Czarnowiejska, Ogrodniczek, Spokojna, Urzędnicza, Chopina, Czapińskiego, Konarskiego, Lea.

 

 

 

 

TARCZAŁOWICZ EDWARD

okręg wyborczy nr 20

Ulice: Chopina, Czarnowiejska, Karłowicza, Konarskiego, Lea, Symfoniczna, Szymanowskiego.

 

 

 

 

MAŃCZYK ŁUKASZ

okręg wyborczy nr 7

Ulice: Mazowiecka, Świętokrzyska, Kmieca, Litewska, Wójtowska, Wrocławska, Racławicka.

 

 

 

 

MIKULSKI  LECH

okręg wyborczy nr 11

Ulice: Aleja Słowackiego, Józefitów, Kazimierza Wielkiego, Królewska, Lenartowicza, Łobzowska, Plac Axentowicza, Plac Inwalidów, Pomorska, Sienkiewicza

 

 

  

GREGA  MARCIN

okręg wyborczy nr 3

Ulice: Racławicka, Kijowska, Mazowiecka, Wrocławska.

 

 

  

 

SCHMIDT-POLOŃCZYK NATALIA

okręg wyborczy nr 4

Ulice: Oboźna, Poznańska, Racławicka, Łokietka,
Wrocławska

 

 

 

STAŃCZYK MATEUSZ

okręg wyborczy nr 5

Ulice: Augustynka Wichury, Składowa, Oboźna, Poznańska, Racławicka, Łokietka, Wrocławska, Friedleina, Kamienna, Odrowąża, Emilii Plater, Prądnicka, Zbożowa.

 

 

ŻMUDA  MACIEJ

okręg wyborczy nr 2

Ulice: Grottgera, al.Kijowska, Bytomska, Kazimierza
Wielkiego, Racławicka, Zakątek, Wrocławska

 

 

  

WANTUCH AGNIESZKA

okręg wyborczy nr 21

Ulice: Akademicka, Aleja 3 Maja, Aleja Mickiewicza, Armii Krajowej,Bakałarzy, Beniowskiego, Brązowicza, Budryka, Buszka, Chodowieckiego, Cichy Kącik, Czarnowiejska, Domeyki, Goetla, Hamernia, Ingardena, Kawiory, Konwisarzy, Miechowska, Mydlnicka,
Nawojki, Odlewnicza, Oleandry, Olimpijska, Piastowska, Przybyszewskiego, Pyjasa, Radwańskiego, Reymonta, Rosafińskiego,
Spiżowa, Tkacka, Tokarskiego, Toruńska.

 

 

 

 

 

 

 

 


Radna Dzielnicy V Krowodrza od 6 kadencji z okręgu nr 2 (ul. Miechowska, Cichy Kącik, okolice ulic Pyjasa, Odlewniczej...).

Od urodzenia jestem związana z Krowodrzą - tu mieszkam, chodziłam do szkoły (SP 36 i SP 12), pracuję. Jestem pracownikiem dydaktyczno-naukowym AGH na Wydziale EAIiIB (dr nauk technicznych w dziedzinie elektrotechnika). Tu też należę m.in. do Klubu Honorowych Dawców Krwi i jestem członkiem Zarządu Stowarzyszenia Wychowanków AGH.

Jestem pomysłodawcą i organizatorką wszystkich imprez sportowych dla dzieci i młodzieży z ramienia Rady Dzielnicy w kadencji 6 i 7. Angażuję się w pracę większości komisji merytorycznych, nawet jeśli nie jestem ich członkiem (np. architektury, ochrony zieleni, informacji). Jestem autorką kilku uchwał, przede wszystkim dotyczących mojego okręgu oraz akcji "Karma za śmieci" (za sprzedaną makulaturę i puszki po napojach kupuję karmę dla zwierząt z Krakowskiego Schroniska - już ponad 300 kg).

Pełnię dyżur w siedzibie Rady Dzielnicy we wtorki od 10.00 do 11.00

Członek:
KOMISJA INFRASTRUKTURY KOMUNALNEJ
KOMISJA POLITYKI SPOŁECZNEJ
KOMISJA PRAWORZĄDNOŚCI

Skontaktuj się z radną:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - tel. 733-878-166

 Tarczałowicz Edward - Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy

Tarczałowicz Edward (Zastępca Przewodniczącego Rady Dz.V Krowodrza)

Inżynier mechanik, emeryt, wiek 73 lata

Członek Zarządu Rady Dz.V 5, 6 i 7 kadencji

 

Zastępca Przewodniczącego Rady Dz.V Krowodrza

Członek:
KOMISJA INFORMACJI 
KOMISJA KULTURY, PROMOCJI, AKTYWIZACJI MŁODZIEŻY
KOMISJA POLITYKI SPOŁECZNEJ

Skontaktuj się z radnym:

12 636 95 95

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com