chwilowki

Informacje

Rada i Zarząd Dzielnicy V Krowodrza
ul. Kazimierza Wielkiego 112/2
30-074 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax.
(012) 636-95-95
e-mail
rada@dzielnica5.krakow.pl
godziny przyjmowania mieszkańców: 10:00 -14:00

Logowanie

Dyżury

Dyżury w siedzibie Rady Dzielnicy V Krowodrza


Przewodniczący Rady Dzielnicy V Zygmunt Wierzbicki pełni dyżur w czwartki w godz. 10:00 do 12:00

 

 

 Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy V Edward Tarczałowicz pełni dyżur w poniedziałki w godz. 10:00 do 12:00 oraz każdy drugi czwartek miesiąca w godz. 18.00-19.00

 

Dyżury członków Zarządu: każdy czwartek w godz.18.00-19.00

 

 Dyżur Radnego Miasta Krakowa Jakuba Koska :

20.04.2017  18.00-19.00

18.05.2017  18.00-19.00

 

Michałowski Janusz

 

Skontaktuj się z radnym

 

BILIŃSKI Jacek

okręg wyborczy nr 15

Ulice: Kmieca, Litewska, Mazowiecka, Racławicka, Wójtowska.

 

 

 

 

CEKIERA Wiktoria

okręg wyborczy nr 14

Ulice: Kijowska, Bytomska, Kaziemierza Wlk. Młynówka Królewska, Racławicka, Zakątek, Podchorążych.

 

 

 

CHAMIELEC Iwona

okręg wyborczy nr 13

Ulice: Racławicka, Grottgera, Biernackiego, Kościelna, Kazimierza Wlk. Kujawska, Łobzowska, Plac Axentowicza, Sienkiewicza, Urzędnicza, Zbrojów, Wyspiańskiego.

 

 

 

 

GREGA Marcin

okręg wyborczy nr 19

Ulice: Racławicka, Kijowska, Mazowiecka, Wrocławska.

 

 

 

 

  

HOFFMAN Jan

okręg wyborczy nr 6

Ulice: Urzędnicza, Józefitów, Konarskiego, Królewska, Lea, Plac Inwalidów.

 

 

JACHIMOWSKI Mateusz

okręg wyborczy nr 1

 Ulice: Bydgoska, Gramatyka, Misjonarska, Nawojki, Piastowska, Rolnicza, Skarbińskiego, Kijowska.

 

 

 

    JARZĄBEK Rafał

okręg wyborczy nr 10

Ulice: Al. Słowackiego, Józefitów, Kazimierza Wlk. Królewska, Pomorska, Lenartowicza, Plac Axentowicza, Łobzowska, Sienkiewicza.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

KLIMOWICZ Paweł

okręg wyborczy nr 9

Ulice: Gramatyka, Lea, Skarbińskiego, Chmiela, Obopólna, Piastowska, Podchorążych, Warmińska.

 

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

KLIMOWICZ Piotr

okręg wyborczy nr 12

Ulice: Kadecka, Kazimierza Wlk. Królewska, Galla, Przeskok, Siemieńskiego, Zakątek.

 

 

 

   

KŁODA Joanna

okręg wyborczy nr 17

Ulice: Al. Słowackiego, Cieszyńska, Lubelska, Mazowiecka, Prądnicka, Śląska, Słomnicka, Wrocławska.

 

 

 

 

  KOZIEŃ Małgorzata

okręg wyborczy nr 16

Ulice: Grottgera, Al. Słowackiego, Gzymsików, Mazowiecka, Sienkiewicza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŁUKASIK Przemysław

okręg wyborczy nr 8

Ulice: Smoluchowskiego, Królewska, Galla, Lea, Staffa.

 

 

 

 

MAŃCZYK Łukasz

okręg wyborczy nr 18

Ulice: Mazowiecka, Świętokrzyska, Kmieca, Litewska, Wójtowska, Wrocławska, Racławicka.

 

 

 

 

MARCISZ Zbigniew

okręg wyborczy nr 20

Ulice: Augustynka Wichury, Składowa, Oboźna, Poznańska, Racławicka, Łokietka, Wrocławska.

 

 

MICHALUK Adam

okręg wyborczy nr 7

Ulice: Chocimska, Kijowska, Królewska, Galla, Nowowiejska.

 

 

 

MICHAŁOWSKI Janusz

okręg wyborczy nr 11

Ulice: Kazimierza Wlk. Kijowska, Królewska, Galla, Nowowiejska, Urzędnicza.

 

 

 

 

POJAŁOWSKA Anna

okręg wyborczy nr 3

Ulice: Kijowska, Chocimska, Czarnowiejska, Lea, Plac Nowowiejski, Spokojna, Za Targiem.

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

  

TABISZ Marcin

okręg wyborczy nr 4

Ulice: Czarnowiejska, Ogrodniczek, Spokojna, Urzędnicza.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TARCZAŁOWICZ Edward

okręg wyborczy nr 5

Ulice: Chopina, Czarnowiejska, Karłowicza, Konarskiego, Lea, Symfoniczna, Szymanowskiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANTUCH Agnieszka

okręg wyborczy nr 2

Ulice: Armii Krajowej, Bakałarzy, Brązownicza, Budryka, Buszka, Hamernia, Kawiory, Konwisarzy, Miechowska.

 

 

 

WIERZBICKI Zygmunt

okręg wyborczy nr 21

Ulice: Friedleina, Kamienna, Odrowąża, Emilii Plater, Prądnicka, Składowa, Wrocławska, Zbożowa.

 

 

 

 

 

 

 

 


Radna Dzielnicy V Krowodrza od 6 kadencji z okręgu nr 2 (ul. Miechowska, Cichy Kącik, okolice ulic Pyjasa, Odlewniczej...).

Od urodzenia jestem związana z Krowodrzą - tu mieszkam, chodziłam do szkoły (SP 36 i SP 12), pracuję. Jestem pracownikiem dydaktyczno-naukowym AGH na Wydziale EAIiIB (dr nauk technicznych w dziedzinie elektrotechnika). Tu też należę m.in. do Klubu Honorowych Dawców Krwi i jestem członkiem Zarządu Stowarzyszenia Wychowanków AGH.

Jestem pomysłodawcą i organizatorką wszystkich imprez sportowych dla dzieci i młodzieży z ramienia Rady Dzielnicy w kadencji 6 i 7. Angażuję się w pracę większości komisji merytorycznych, nawet jeśli nie jestem ich członkiem (np. architektury, ochrony zieleni, informacji). Jestem autorką kilku uchwał, przede wszystkim dotyczących mojego okręgu oraz akcji "Karma za śmieci" (za sprzedaną makulaturę i puszki po napojach kupuję karmę dla zwierząt z Krakowskiego Schroniska - już ponad 300 kg).

Pełnię dyżur w siedzibie Rady Dzielnicy we wtorki od 10.00 do 11.00

Członek:
KOMISJA INFRASTRUKTURY KOMUNALNEJ
KOMISJA POLITYKI SPOŁECZNEJ
KOMISJA PRAWORZĄDNOŚCI

Skontaktuj się z radną:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - tel. 733-878-166

 Tarczałowicz Edward - Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy

Tarczałowicz Edward (Zastępca Przewodniczącego Rady Dz.V Krowodrza)

Inżynier mechanik, emeryt, wiek 73 lata

Członek Zarządu Rady Dz.V 5, 6 i 7 kadencji

 

Zastępca Przewodniczącego Rady Dz.V Krowodrza

Członek:
KOMISJA INFORMACJI 
KOMISJA KULTURY, PROMOCJI, AKTYWIZACJI MŁODZIEŻY
KOMISJA POLITYKI SPOŁECZNEJ

Skontaktuj się z radnym:

12 636 95 95

Pojałowska Anna (Członek zarządu)

 

Radna 5 i 7 kadencji reprezentuję okręg wyborczy Nr 3

W 5 kadencji Rady pracowałam w 3 komisjach:

- Polityki Społecznej

- Ochrony Zieleni

- Infrastruktury Komunalnej i Budownictwa – pełniłam funkcję wiceprzewodniczącej

 

W obecnej 7 kadencji kontynuuje pracę w komisjach: 

 

KOMISJA OCHRONY ZIELENI
KOMISJA ARCHITEKTURY, BUDOWNICTWA I URBANISTYKI:
KOMISJA POLITYKI SPOŁECZNEJ

Dyżury w Radzie  - ostatni czwartek miesiąca w godz. 18-19, preferuję bezpośredni kontakt  z mieszkańcami.

 

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com