Porozmawiajmy o Krowodrzy

Budżet Obywatelski 2018

Informacje

Rada i Zarząd Dzielnicy V Krowodrza
ul. Kazimierza Wielkiego 112/2
30-074 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax.
(012) 636-95-95
e-mail
rada@dzielnica5.krakow.pl
godziny przyjmowania mieszkańców: 10:00 -14:00

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 437 gości oraz 0 użytkowników.

Dyżury

Dyżury w siedzibie Rady Dzielnicy V Krowodrza


Przewodniczący Rady Dzielnicy V  pełni dyżur w środy w godz. 9:00 do 10:00

 

 

 Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy V  pełni dyżur w poniedziałki w godz. 10:00 do 12:00 oraz każdy drugi czwartek miesiąca w godz. 18.00-19.00

 

Dyżury członków Zarządu: każdy czwartek w godz.18.00-19.00

 

 

 

Komisja Architektury, Budownictwa i Urbanistyki
1. Piotr Klimowicz
2. Paweł Potoczek
3. Maciej Żmuda

 


 Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego i współpracy z organizacjami
pozarządowymi
1. Marta Burzyńska
2. Marcin Grega
3. Łukasz Mańczyk
4. Marta Tatulińska
5. Daniel Wiśniowski

 


 Komisja ds. Polityki Senioralnej
1. Ewa Bigosz-Lassota
2. Marcin Grega
3. Edward Tarczałowicz

 


 Komisja Edukacji
1. Ewa Bigosz-Lassota
2. Marta Burzyńska
3. Natalia Schmidt-Polończyk
4. Marta Tatulińska

 


 Komisja Informacji
1. Mariusz Bembenek
2. Marcin Grega
3. Piotr Klimowicz
4. Łukasz Mańczyk
5. Edward Tarczałowicz
6. Agnieszka Wantuch
7. Maciej Żmuda

 


Komisja Infrastruktury Komunalnej
1. Tomasz Friediger
2. Piotr Klimowicz
3. Przemysław Łukasik
4. Paweł Potoczek
5. Marcin Tabisz
6. Agnieszka Wantuch
7. Stanisław Wilk

 


 Komisja Kultury
1. Marta Burzyńska
2. Marcin Grega
3. Marzena Kopeć
4. Natalia Schmidt-Polończyk
5. Edward Tarczałowicz

 


Komisja Ochrony Zieleni
1. Mariusz Bembenek
2. Tomasz Friediger
3. Marzena Kopeć
4. Przemysław Łukasik
5. Anna Pojałowska
6. Natalia Schmidt-Polończyk
7. Marcin Tabisz
8. Stanisław Wilk

 


 Komisja Polityki Społecznej i Mieszkalnictwa
1. Mariusz Bembenek
2. Anna Pojałowska
3. Paweł Potoczek
4. Marcin Tabisz
5. Agnieszka Wantuch

 


 Komisji Praworządności i Bezpieczeństwa
1. Ewa Bigosz-Lassota
2. Tomasz Friediger
3. Marcin Grega
4. Marta Tatulińska
5. Stanisław Wilk

 


Komisja Sportu i Rekreacji
1. Paweł Potoczek
2. Mateusz Stańczyk
3. Marcin Tabisz
4. Agnieszka Wantuch
5. Stanisław Wilk
6. Daniel Wiśniowski

 


Komisja Rewizyjna
1. Tomasz Friediger
2. Marzena Kopeć
3. Mateusz Stańczyk

 

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com