Park Krakowski

Porozmawiajmy o Krowodrzy

Centrum Aktywności Seniora

Budżet Obywatelski 2019

Informacje

Rada i Zarząd Dzielnicy V Krowodrza
ul. Kazimierza Wielkiego 112/2
30-074 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax.
(012) 636-95-95
e-mail
rada@dzielnica5.krakow.pl
godziny przyjmowania mieszkańców: 10:00 -14:00

Gościmy

Odwiedza nas 1242 gości oraz 0 użytkowników.

Dyżury

Dyżury w siedzibie Rady Dzielnicy V Krowodrza


Przewodniczący Rady Dzielnicy V Krowodrza Maciej Żmuda pełni dyżur w środy w godz. 9:00 do 10:00.

 

 

 Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy V  pełni dyżur w poniedziałki w godz. 09:00 do 12:00 oraz każdy drugi czwartek miesiąca w godz. 18.00-19.00

 

Dyżury członków Zarządu: każdy czwartek w godz.18.00-19.00

 

 

 

Komisja Architektury, Budownictwa i Urbanistyki

1. Piotr Klimowicz
2. Lech Mikulski
3. Paweł Potoczek - przewodniczący
4. Marta Wodyńska
5. Maciej Żmuda


 Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego i współpracy z organizacjami
pozarządowymi

1. Marta Burzyńska
2. Marcin Grega
3. Łukasz Mańczyk - przewodniczący
4. Lech Mikulski
5. Daniel Wiśniowski

 


 Komisja ds. Polityki Senioralnej

1. Ewa Bigosz-Lassota - przewodnicząca
2. Marcin Grega
3. Anna Pojałowska
4. Edward Tarczałowicz

 


 Komisja Edukacji

1. Ewa Bigosz-Lassota
2. Marta Burzyńska -przewodnicząca
3. Natalia Schmidt-Polończyk
4. Edward Tarczałowicz
5. Marta Wodyńska
6. Przemysław Łukasik

 


 Komisja Informacji

1. Mariusz Bembenek - przewodniczący
2. Marcin Grega
3. Piotr Klimowicz
4. Łukasz Mańczyk
5. Edward Tarczałowicz
6. Agnieszka Wantuch
7. Maciej Żmuda

 


Komisja Infrastruktury Komunalnej

1. Tomasz Friediger
2. Marcin Grega
3. Piotr Klimowicz
4. Przemysław Łukasik
5. Paweł Potoczek
6. Marcin Tabisz
7. Marta Wodyńska - przewodnicząca
8. Agnieszka Wantuch
9. Stanisław Wilk

 


 Komisja Kultury

1. Marta Burzyńska
2. Marcin Grega
3. Marzena Kopeć - przewodnicząca
4. Natalia Schmidt-Polończyk
5. Edward Tarczałowicz

 


Komisja Ochrony Zieleni

1. Mariusz Bembenek
2. Tomasz Friediger
3. Marzena Kopeć
4. Lech Mikulski
5. Anna Pojałowska
6. Natalia Schmidt-Polończyk – przewodnicząca
7. Marcin Tabisz
8. Marta Wodyńska
9. Stanisław Wilk

 


 Komisja Polityki Społecznej i Mieszkalnictwa

1. Mariusz Bembenek
2. Anna Pojałowska
3. Paweł Potoczek
4. Marcin Tabisz - przewodniczący
5. Agnieszka Wantuch

 


 Komisji Praworządności i Bezpieczeństwa

1. Ewa Bigosz-Lassota
2. Tomasz Friediger - przewodniczący
3. Marcin Grega
4. Marta Wodyńska
5. Stanisław Wilk

 


Komisja Sportu i Rekreacji

1. Paweł Potoczek
2. Mateusz Stańczyk
3. Marcin Tabisz
4. Agnieszka Wantuch - przewodnicząca
5. Stanisław Wilk
6. Daniel Wiśniowski

 


Komisja Rewizyjna

1. Tomasz Friediger
2. Marzena Kopeć
3. Mateusz Stańczyk - przewodniczący

 

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com