Park Krakowski

Porozmawiajmy o Krowodrzy

Centrum Aktywności Seniora

Budżet Obywatelski

Informacje

Rada i Zarząd
Dzielnicy V Krowodrza

ul. Kazimierza Wielkiego 112/2
30-074 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax.
(012) 636-95-95
e-mail
rada@dzielnica5.krakow.pl

godziny przyjmowania
mieszkańców
: 10:00 -14:00

Gościmy

Odwiedza nas 2611 gości oraz 0 użytkowników.

Dyżury

Dyżury w siedzibie Rady Dzielnicy V Krowodrza

 

Przewodniczący Rady Dzielnicy V Krowodrza Maciej Żmuda pełni dyżur w środy w godz. 9:00 do 10:00.

 

Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy V  pełni dyżur w poniedziałki w godz. 09:00 do 12:00 oraz każdy drugi czwartek miesiąca w godz. 18.00-19.00

 

Dyżury członków Zarządu: każdy czwartek w godz.18.00-19.00

Grega Marcin (Członek zarządu)

Mam 36 lat, od urodzenia mieszkam na ul. Mazowieckiej – od pięciu pokoleń moja rodzina jest związana z Krowodrzą. Obecnie mam zaszczyt reprezentować mieszkańców w Radzie Dzielnicy po raz trzeci.

Podobnie jak dla Państwa jest to dla mnie miejsce, w którym żyję i o które dbam. Aktywnie zabiegam o poprawę jakości życia w naszej Dzielnicy, jestem jednym z autorów wniosku do Budżetu Obywatelskiego dotyczącego rewitalizacji Parku Krakowskiego. Wraz z innymi osobami, którym szczególnie na sercu leży los tego pięknego i zabytkowego,  ale niestety bardzo zaniedbanego miejsca, byłem współorganizatorem 130. Urodzin Parku Krakowskiego i z grupą sympatyków stale zabiegam o skuteczną i całościową odnowę parku,  aby mógł służyć wszystkim mieszkańcom Krowodrzy.

Zawodowo od blisko 10 lat zajmuję się wdrażaniem funduszy europejskich dla przedsiębiorstw. Aktualnie jestem odpowiedzialny za weryfikację i kontrolę projektów, dbając żeby nasze wspólne pieniądze były wykorzystywane w sposób rzetelny i uczciwy. Moją prawdziwą pasją oprócz działalności społecznej na Krowodrzy są zagadnienia związane z problematyką przestępczości i bezpieczeństwa publicznego. Ukończyłem w tym zakresie także studia podyplomowe na UW oraz UEK.

 

 

Członek:
KOMISJA INFORMACJI
KOMISJA KULTURY, PROMOCJI, AKTYWIZACJI MŁODZIEŻY
KOMISJA SPORTU I REKREACJI

Skontaktuj się z radnym

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com