Park Krakowski

Porozmawiajmy o Krowodrzy

Centrum Aktywności Seniora

Budżet Obywatelski 2019

Informacje

Rada i Zarząd Dzielnicy V Krowodrza
ul. Kazimierza Wielkiego 112/2
30-074 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax.
(012) 636-95-95
e-mail
rada@dzielnica5.krakow.pl
godziny przyjmowania mieszkańców: 10:00 -14:00

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 448 gości oraz 0 użytkowników.

Dyżury

Dyżury w siedzibie Rady Dzielnicy V Krowodrza


Przewodniczący Rady Dzielnicy V Krowodrza Maciej Żmuda pełni dyżur w środy w godz. 9:00 do 10:00.

 

 

 Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy V  pełni dyżur w poniedziałki w godz. 09:00 do 12:00 oraz każdy drugi czwartek miesiąca w godz. 18.00-19.00

 

Dyżury członków Zarządu: każdy czwartek w godz.18.00-19.00

 

 

 

W sobotę 8 czerwca odbyły się po raz szósty Zawody Tańca Sportowego o Puchar
Dyrektora Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. Polskich Olimpijczyków.
Współorganizatorami turnieju tradycyjnie już byli:
 Rada Dzielnicy V – Krowodrza
 Klub Sportowy TK,
 oraz Małopolski Związek Tańca

Foto galeria

VI Zawody Tańca Sportowego o Puchar Dyrektora
Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 5
im. Polskich Olimpijczyków w Krakowie
W sobotę 8 czerwca odbyły się po raz szósty Zawody Tańca Sportowego o Puchar
Dyrektora Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. Polskich Olimpijczyków.
Współorganizatorami turnieju tradycyjnie już byli:
 Rada Dzielnicy V – Krowodrza
 Klub Sportowy TK,
 oraz Małopolski Związek Tańca
Zawody połączone były z akcją charytatywną na rzecz Fundacji AVALON (nr KRS
0000270809) zrealizowanej dzięki pomocy Seniorów-wolontariuszy grupy Gosza Klubu
Sportowego TK. W turnieju wystartowało łącznie ponad 200 zawodników i zawodniczek z 13
klubów z całej Polski (Anadance Łódź, Estyma Częstochowa, K- Studio Krosno, MCT Wieliczka,
CKiS Skawina, Akademia Tańca Nowy Targ, Elita Kraków, Pasja Kraków, Professional Dance
Głogoczów, M -Team Kraków, Styl Kraków, Klub Sportowy TK Kraków).
Rozegrane zostały następujące konkurencje:
 TANIEC NOWOCZESNY
 STREET DANCE - formacje, mini formacje, duety, soliści

Klasy: debiut, początkująca, średniozaawansowana.
Grupy wiekowe: do 7 lat, do 9 lat, do 11 lat, 12-15 lat,

 TANIEC TOWARZYSKI

Klasy: sport przygotowawczy/ grupy wstępne H, G, F/ pary, solistki
Grupy wiekowe: do 7 lat, do 9 lat, do 11 lat, 12-15 lat
Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawiciela Rady Dzielnicy V Krowodrza
w osobie Zastępcy Przewodniczącego p. Edwarda Tarczałowicza oraz Wiceprezesa Federacji
Tańca Sportowego w Polsce p. Tadeusza Krupińskiego.
Nie brakowało oczywiście emocji: uśmiechu, łez, radości, czy smutku. Rywalizacja
była bardzo zacięta. Wśród uczestników bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie SP nr 5
trenujący na co dzień pod okiem p. Ewy Twardowskiej (Klub TK). Poniżej wyniki naszych
podopiecznych:
TANIEC TOWARZYSKI:
 do 7H :
I miejsce - Oliwa Balon – Amy Lipska
I miejsce - Weronika Janus - Zofia Kolber
 8-9H:
I miejsce - Amelia Słodka - Maja Kowalska
 8-9 G:
II miejsce - Maria Zielińska
 pary 10-11 G:
III miejsce - Kamila Dmowska - Anna Rzepecka

TANIEC NOWOCZESNY:
 do 7 lat mini formacja:

I miejsce - Oliwia Balon, Julian Kondrak, Weronika Janus, Zofia Kolber, Amy Lipska,
Gabriela Banach
 Do 9 lat solo:
I miejsce - Maria Zielinska
 Do 9 lat mini formacja:
II miejsce - Kamila Dmowska, Anna Rzepecka, Maria Zielińska, Amelia Słodka, Maja
Kowalska
 do 11 lat soliści:
I miejsce - Kacper Dębski
II miejsce - Natalia Krzeszowiec
III miejsce - Karolina Wierdak
 do 11 lat formacje:
I miejsce - Kacper Dębski, Oliwia Calik, Nadia Muniak, Natalia Krzeszowiec, Julia
Nalichowska, Nikola Sarek, Kornelia Miś, Karolina Wierdak, Daria Scognamiglio,
Martyna Wątroba, Iza Dobrzańska
 Do 11 lat duety:
I miejsce - Oliwia Calik - Nadia Muniak
II miejsce - Kamila Dmowska - Anna Rzepecka
III miejsce - Daria Scognamiglio - Martyna Wątroba
IV miejsce - Julia Nalichowska - Nikola Sarek
 12-15 lat duety:
I miejsce - Milena Kuśnierz - Andrea Wolińska
 12-15 lat soliści:
I miejsce - Andrea Wolińska
 12-15 lat mini formacje:
I miejsce - TnT Dance: Zuzanna Golik, Amelia Wcisło, Karolina Grzyb, Kaja Grabowska
 12-15 lat formacje:
I miejsce - TK Dance: Milena Kuśnierz, Andrea Wolińska, Alicja Turoń, Amelia Nowak,
Nikola Łowicka, Maja Mielniczuk, Barbara Kwaśniak, Tymon Trześniewski
LINK DO ZDJĘĆ:
https://photos.app.goo.gl/bL4DsNhEjNpAy7UK6

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok na kolejny turniej !!!

Paweł Maślej, Małgorzata Szyda

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com